1. Ana Sayfa
  2. Otomasyon
  3. Siemens LOGO! Soft Comfort V8.2 SP1 Download
Trendlerdeki Yazı

Siemens LOGO! Soft Comfort V8.2 SP1 Download

featured

Otomasyon çözümleri noktasında tercih edilebilecek bir çok alternatifler mevcuttur. Bunlar içerisinde aslında en çok işittiğimiz PLC olmaktadır. Fakat küçük veya orta ölçekli projelerinizde uygun maliyetler oluşması açısından akıllı röleleri tercih edebiliriz. Hem kullanımları açısından daha basit bir ara yüze sahip programlarıyla, iyi bir kullanıcı dostudur diyebiliriz. Bu anlamda Siemens LOGO! Soft Comfort V8.2 SP1 akıllı rölesini sizlere tanıtmak isterim.

Siemens LOGO programını kullanmak gayet kolaydır. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra sol menüde yer alan bölümde yazılım alanında kullanabileceğiniz dijital, analog giriş/çıkışlar ve basit fonksiyonlar (and, or, xor, not gibi) ve timer (zamanlayıcılar) ve counter (sayıcılar) yer almaktadır. Kurgulamış olduğunuz yazılımınızı gerçekleştirip bunu simülasyonunu (klavye kısayol F3) gerçekleştirerek deneme imkanınız da vardır. İsterseniz sözü çok uzatmayarak aşağıda daha fazla bilgi ve download edebilmeniz açısından linkleri ekledim.

Önerilen Yazı
Siemens LOGO Akıllı Röle Kullanım Kılavuzu Türkçe

Download işlemi için siemens online endüstriyel destek sayfasına üye olmanız gerekmektedir.

Önerilen Yazı
2 Adet Silo Aktarım Örnek Projesi – Akıllı Röle

https://new.siemens.com/global/en/products/automation/systems/industrial/plc/logo/logo-software.html

https://support.industry.siemens.com/cs/document/109767413/logo!-soft-comfort-v8-2-sp1-(download-notes-instructions)?dti=0&lc=en-WW

Password : emreegrioglu.com

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yapın